Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Deti na hokej pozýva: Tobias Bachratý

18.08.2016 | HK Trnava

Tobias Bachratý má desať rokov a v našom klube HK Trnava je už sedem sezón. Aký je jeho najkrajší hokejový zážitok a čo by chcel v športovej kariére dosiahnuť?

Kedy si začal s hokejom a ako dlho už trénuješ?
Korčuľovať som sa naučil keď som mal 2,5 roka. Trénovať som začal keď som mal 3,5 roka, takže trénujem siedmu sezónu.

Kde si sa s ním po prvýkrát stretol?
My máme hokej v rodine. Hokej hrával môj dedko, tatino a aj krstný. K hokeju ma priviedli tak spoločne. Hovoria, že už keď som sa narodil, vedeli, že budem hokejista.

Čo sa ti najviac páči na hokeji?
Páči sa mi, že je to kolektívna hra, sme dobrá partia kamošov a užijeme si veľa srandy. Ako sa zdokonaľujeme v korčuľovaní, v prihrávkach a v strieľaní gólov.

Koľkokrát trénujete za týždeň?
Trénujeme 4-5-krát za týždeň a cez víkendy mávame zápasy a turnaje, na ktoré sa vždy veľmi teším.

Aký máš najkrajší zážitok z hokeja?
Každé víťazstvo, každý strelený gól sú krásne zážitky. Minulú sezónu bol pre mňa najkrajší zážitok turnaj Orange Cup, kde sme mohli postúpiť do celoslovenského kola. Získali sme tam druhé miesto.

Čo by si chcel dokázať v hokeji?
Chcel by som sa dostať do našej reprezentácie.

Aký máš cieľ v tejto sezóne?
Mojim cieľom je vyhrať tento rok Orange Cup.

Skús prezradiť niečo aj na vašich trénerov.
Tréneri sú úplne super. Pán tréner Macko a pán tréner Klokner nám na novú sezónu pripravili krásnu novú kabínu vo farbách nášho klubu a to sa nám všetkým veľmi páči. Už sme hrali prvý turnaj tejto sezóny a získali sme druhé miesto. Myslím, že sa pri nich veľmi veľa naučíme a ďalší turnaj vyhráme.

Čo by si chcel odkázať tvojím vrstovníkom?
Nech sa prídu pozrieť na náš zápas a prihlásia sa na hokej. Nájdu si tu veľa kamarátov a naučia sa perfektne korčuľovať a vyhrávať zápasy.

DETI NA HOKEJ - kontakty: 0903 524 125, 0907 522 151

 
Aktuálne články
 
HK Gladiators Trnava RSS