Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

... ZLATOOOO !

30.10.2017 | Miroslav Frič
3-4

... konečne sa nám to podarilo v Senici ...

Odohrali sme tri veľmi vyrovnané zápasy a konečne sa prejavila aj bojovná stránka nášho tímu.

Na nedeľnom turnaji 3. HP nás v Senici čakali traja tradiční súperi: Senica, Nové Mesto n/v a Hamikovo.

Prvý zápas sme hrali s domácou Senicou.

Na prekvapenie, sa nám podarilo zachytiť začiatok zápasu a vo veľmi vyrovnanom zápase sa nám nakoniec podarilo vyhrať. Bol to pre nás nezvyk, lebo prvý zápas zvyčajne prehráme, lebo na ľade ešte "spíme" a svoje optimum podávame v druhom a treťom zápase. Dnes ale nie, dnes sme zabrali už od začiatku.

Zápas bol bojovný a vzácne vyrovnaný so šťastným koncom pre nás.


Druhý zápas sme hrali s Novým Mestom.

Súpera na poslednú chvíľu preriedila nečakaná chorobnosť, tak do Senice pricestovali v minimálnom počte.

My sme po vyhratom prvom zápase očakávali hladkú jazdu aj v druhom zápase. Nuž, ale zaspali sme na vavrínoch a konečné víťazstvo sme si museli vydrieť.


Tretí zápas sme hrali proti Hamikovo-u.

Bol to vlastne zápas o turnajové zlato. A tu padla kosa na kameň: naše A-ko už prehrávalo 3:5 a veru, nevyzeralo to na našu výhru. Avšak, zápas sa končí až posledným hvizdom rozhodcu a to sme dokonale využili na obrat v zápase. Práve v tomto zápase sa ukázala mentálna sila našich hráčov, ktorí veľkú časť zápasu ťahali za kratší koniec a prehrávali. Nezložili ale zbrane a s podporou výborného koučovania trénera Petríka sa vzchopili a zabrali.

 
Aktuálne články
 
HK Gladiators Trnava RSS