Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

ĎAKUJEME

Pošlite svoje 2% dane a podporte tak naše deti. 

Vážené dámy, vážení páni

 

touto cestou by sme Vám radi poďakovali za priazeň, ktorú ste nášmu klubu prejavili v minulom roku formou poukázania dvoch percent z dane. Tieto prostriedky boli použité na organizačné zabezpečenie zápasov, či už súťažných alebo prípravných, a na organizáciu turnajov konajúcich sa na našom zimnom štadióne. Na prepravu našich hráčov na zápasy na ľade našich súperov mimo Trnavy. Rovnako tak sme takto získané prostriedky použili aj na nákup nových častí výstroja, ktoré bezodplatne poskytujeme naším najmenším hokejistom v ich začiatkoch s hokejom. Všetky takto získané prostriedky boli použité výhradne pre potreby mládežníckych kolektívov nášho klubu.

 

Veríme, že podporu nášho klubu takouto formou považujete za správnu investíciu a preto by sme Vás v tomto duchu chceli osloviť aj v tomto roku. Zachovaním priazne a opätovným poskytnutím 2% z Vašich daní prispejete nie len k ďalšiemu rozširovaniu zázemia mladých hráčov, trnavských Gladiátorov, ale aj k už spomínanému organizačnému zabezpečeniu zápasov a turnajov našich mládežníkov.

 

Za Váš kladný postoj nášmu klubu Vám vopred ďakujeme a zostávame s pozdravom.

 

 
Aktuálne články
 
HK Gladiators Trnava RSS