Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.
10. kolo | Nedeľa 02.10.2016, 10:30 | Zimný štadión Zvolen

HKM Zvolen - HK Trnava

4:1

2:1, 1:0, 1:0

Góly: 8. Moroz (Ďuriš, Mudrák), 10. Moroz (Vrbka, Ďuriš), 39. Zahradník (Ľubimov, Arvay), 46. Ľubimov (Zahradník, Mudrák) - 6. Adamovič (Zubek, Hucko).

Strely na bránu: 26:32 (12:12, 8:11, 6:9).
Vylúčenia: 6:3 na 2 min, navyše Vlk TS hákovanie, Prokopčák 5+DKZ napadnutie. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Rozhodovali: Babeliak - Rojík, Kurčík.

Diváci: 150

HKM Zvolen: Bielik - Golian, Mudrák, Kočergin, T. Nociar, N. Kováč, Fecko - Ľubimov, Arvay, S. Zahradník - Vrbka, Da. Moroz, D. Ďuriš - Kolenič, Rumanko, Lalík - E. Török, Čecha.

HK Trnava: Šimo - D. Iglovský, Hucko, J. Vlk, Repka, F. Štefánik, B. Húževka - Komloš, Mriglot, Prokopčák - Iskhakov, Stepanov, Kovačovský - D. Zubek, A. Baran, T. Adamovič - Vi. Urban, Petriska, R. Révész - Korienek.

Ohlasy

Igor Tóth: "Nezopakovali sme koncentrovaný výkon zo soboty. Zvolen vyčkával a čakal v úvode zápasu, čo sa bude diať na ľade. Skóre otvoril už v 5. minúte Adamovič. Žiaľ, tento gól bol prvý aj posledný z našich hokejok. Začali sme si od toho okamihu neskoro prihrávať, zbytočne ťahať puky, chýbal pohyb voľných hráčov bez puku, obrancovia ani útočníci nemali svoj deň! Keď sme mali vystreliť, tak sme ešte prihrávali... začala narastať nervozita. Keď sme mali hrať do tela v obrane, sme sa ponúkali... Zvolen sa presadil bývalým hráčom Trnavy Morozom, ktorý strelil nepozornej obrane 2 góly ešte v prvej tretine. Trnavskí hráči ostali zaskočení a frustovaní, aj keď snaha na otočenie zápasu bola, ale Zvolen si do konca zápasu už pomerne ľahko poradil so streleckou bezradnosťou našich hráčov. Vyhral druhú aj tretiu tretinu. Hráči sa musia poučiť. Ak chceme byť úspešní, tak musíme potvrdiť aj nedeľné zápasy víťazstvami. Bola to už druhá nedeľná prehra za sebou, prvá vonku! Musím skonštatovať, že v týždni sme netrénovali kompletní, viacero hráčov ostalo doma pre črevnú chrípku alebo zranenia, čím bola naša príprava narušená a operatívna. Mužstvo Zvolena bolo zdolateľné, škoda zbytočnej prehry."