Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dorast prestrieľal Spišskú (FOTO)

22.10.2016 | Dominika Handzušová

Po celý zápas mali dorastenci HK Trnava proti Spišiakom strelecky výrazne navrch. Radovali sa napokon z výhry v pomere 4:2.

15. kolo | Sobota 22.10.2016, 14:00 | Zimný štadión Trnava

HK Trnava - HK Spišská Nová Ves

4:2

1:0, 0:1, 3:1

Góly: 12. Komloš (Iglovský, Mriglot), 41. Komloš (Mriglot, Prokopčák), 42. Stepanov (Iskhakov, Vlk), 48. Adamovič (Štefánik) - 27. Džugan (Petrek), 57. Bača (Klempár, Tyczynski).

Strely na bránu: 51:26 (17:9, 19:7, 15:10).
Vylúčenia: 2:5. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Rozhodovali: Adamec - J. Valo, Gegáň.

Diváci: 70

HK Trnava: Šimo - D. Iglovský, Hucko, J. Vlk, Repka, F. Štefánik, Scheuer, Sliva, B. Húževka - Komloš, Mriglot, Prokopčák - Iskhakov, Stepanov, M. Adamčík - D. Zubek, A. Baran, T. Adamovič - Litavec, Kovačovský, Petriska.

HK Spišská Nová Ves: Jahoda - Petrek, Zekucia, Gosztyla, Bobko, Slavkovský, Jarembák, Kresťanko, M. Koval - Džugan, Tyczynski, Jendrál - M. Bača, Derkin, I. Novák - Blišťan, Ludányi, Slivka - Klempár.

Komentár

Zápas sa niesol v znamení veľkého ostreľovania spišskej brány. Trnavčania súpera výrazne prestrieľali, ale v efektivite im to prialo "iba" na štyri góly. Spišiakov pritom vozili častokrát aj pri vlastnom oslabení. Po dve tretiny ešte hostia stačili držať s nami krok a skóre bolo vyrovnané 1:1. Do tretej tretiny ale vstúpili Gladiátori vo veľkom štýle. Už po ôsmich sekundách poslal puk za Jahodu Komloš a krátko na to ťažil z prihrávky Iskhakova Stepanov a Trnava tak odskočila na rozdiel dvoch gólov. V 48. minúte Jahoda ešte zastavil puk po Adamovičovom prieniku, ale ostal ležať na ľade a jeho spoluhráči puk posunuli za čiaru - 4:1. V ďalšom priebehu hry už Trnava trošku zvoľnila tempo a hrala viac na krásu. Z ojedinelej šance sa v 57. minúte tešil Bača a krátko na to sa takmer podarilo Spišiakom znížiť na 4:3. Trnava si vzala oddychový čas a záverečné dve minúty už v obrannej fáze zvládla a pripísala si 14. výhru v sezóne.