Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dorast vysoko porazil Slovan

12.11.2016 | Dominika Handzušová

V 19. kole extraligy dorastu sa Trnava doma stretla s bratislavským Slovanom. Gladiátori si zápas strelecky užívali a napokon zvíťazili vysoko 8:3.

19. kolo | Sobota 12.11.2016, 14:00 | Zimný štadión Trnava

HK Gladiators Trnava - HC Slovan Bratislava

8:3

3:1, 3:1, 2:1

Góly: 1. Mriglot (Prokopčák, Komloš), 11. Révész, 19. Adamovič (Zubek, Štefánik), 25. Iskhakov (Stepanov, Vlk), 30. Révész (Stepanov, Iskhakov), 38. Zubek (Komloš, Prokopčák) v presilovke, 46. Iskhakov (Šimo, Stepanov) v oslabení, 57. Urban (Iskhakov, Stepanov) - 11. Jendek (Kupka), 28. Kupka (Jendek, Herák), 58. Koza (Chobotko, Adamovič).

Strely na bránu: 41:24 (16:8, 15:8, 10:8).
Vylúčenia: 4:4. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 1:0.
Rozhodovali: Mĺkvy - Regec, Beniač.

Diváci: 75

HK Gladiators Trnava: Šimo - D. Iglovský, Hucko, Repka, J. Vlk, F. Štefánik, Scheuer, Ravilov, B. Húževka - Komloš, Mriglot, Prokopčák - Iskhakov, Stepanov, R. Révész - D. Zubek, A. Baran, T. Adamovič - Vi. Urban, Kovačovský, Petriska.

HC Slovan Bratislava: Vičan (30. Antala) - Topor, Drdan, Ledenev, P. Fabian, Papaj, Vitaloš, Škrabák - D. Jendek, Kupka, Herák - Hanula, J. Adamovič, Koza - Chobotko, Včelk, Astaloš.

Komentár

Akým smerom sa bude zápas vyvíjať naznačil už po dvadsiatich sekundách úvodným gólom Mriglot. Slovanu sa podarilo vyrovnať v 11. minúte, ale dlho sa z remízy netešil, pretože hneď po vhadzovaní sa Trnava dostala dopredu a vedenie jej vrátil Révész. V 19. minúte ho poistil strelou od kruhov Adamovič.

V 25. minúte Iskhakov nachytal Vičana svojím obľúbeným ťahom - 4:1. Slovan ešte vládal s Trnavou korčuľovať a dostával sa pred Šima, pri jednej zo šancí puk dvihol pod brvno Kupka. Krátko na to ale Révész poslal Vičana striedať. Ešte do konca tretiny inkasoval aj Antala, keď Komloš ponúkol v presilovke puk na pravý kruh Zubekovi.

V tretej tretine hrali domáci svoje prvé oslabenie a zvládali ho v pohode. Iskhakov dokonca pri ňom strelil Antalovi podobný gól ako v druhej tretine Vičanovi. Akciu v podobnom duchu viedol aj v 57. minúte, Antala ešte jeho strelu vyrazil, ale Urban bol na mieste a puk dorazil do siete - 8:2. Gladiátorom sa následne nepodarilo dobre pokryť súpera a Koza upravil na konečných 8:3.

Brankári

# - číslo dresu v poslednom zápase (pre prípad, že by sa menilo)
Min - počet odchytaných minút
Str - počet strieľ vyslaných na brankára
Ink - počet inkasovaných gólov
Zás - počet zásahov
Pri - priemer gólu na zápas ( = inkasované góly / minúty/60 )
Úsp - úspěšnost zásahov ( = zásahy / střely )