Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.
12. kolo | Nedeľa 20.10.2013, 14:00 | Zimný štadión Prievidza

MšHK - mládež Prievidza - HK Gladiators Trnava

4:14

0:2, 4:7, 0:5

Góly: 23. Poláčik (Beniak, Lukáči), 27. Botka (Jaško), 35. Jaško (Danko, Botka), 39. Botka (Greschner) - 7. Turanský (Mrava, Hutár) v presilovke, 17. Juran (Žilinský, Mrava) v presilovke, 22. Okoličány (Poldruhák, Grell), 28. Juran (Turanský, Mrava), 33. Hutár (Juran, Mrava) v presilovke, 33. Mrava (Juran, Turanský) v presilovke, 38. Mrava (Juran), 40. Grell v oslabení, 47. Okoličány (Poldruhák, Keleši), 48. Mrava (Juran, Turanský), 53. Okoličány (Grell, Poldruhák), 55. Okoličány (Juran, Poldruhák), 56. Dá. Baránek (Burian, Da. Baránek).

Vylúčenia: 7:4 na 2 min, navyše Danko 10 nešportové správanie, presilovky: 0:4, oslabenia: 0:1.
Rozhodovali: Hanko - Frimmel, Pastorek.
Strely na bránu: 33:43 (16:9, 11:18, 6:16).

MšHK - mládež Prievidza: Cabaník, Páleš - Franko, J. Danko, Uhrovčík, Doletina, T. Goga, Lukáči - Mjartan, Greschner, Hurtík - Revész, Hegli, Sapár - S. Macháč, Beniak, Poláčik - Botka, Jaško, Pršo.

HK Gladiators Trnava: Ivanovič - B. Žilinský, M. Hutár, Poldruhák, Keleši, Kormúth, Burian - Mrava, Turanský, Juran - Rambala, Okoličány, Grell - Vahančík, Da. Baránek, Dá. Baránek - Bartko.

Ohlasy

Jozef Fabian: "Prvú tretinu sme hrali bez obrany, púšťali sme súpera často do streľby, no podržal nás v tejto fáze hry brankár, tretinu sme vyhrali 2:0 po dvoch využitých presilových hrách, druhá časť bola bláznivá, padlo 11 gólov, súperovi sme ponúkli nádej len na začiatku kedy sme mu dovolili dotiahnuť sa na rozdiel jediného gólu, ale to bolo všetko, postupne sme zvyšovali svoj náskok až do stavu po druhej tretine 4:9. V tretej tretine sme začali zodpovednejšie brániť, súperovi odchádzali fyzické sily, čo sme využili na pekné akcie a zakončenia, upravili sme na konečných 4:14. V stretnutí sme využili 4 z 5 presilových hier, jeden gól sme vstrelili v oslabení a všetky naše oslabenia sme s prehľadom ubránili. Zajtra zregenerujeme, poctivo sa pripravíme na predohrávku s Piešťanmi."