Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Aj v druhom zápase jasná výhra proti Martinu

20.11.2016 | Dominika Handzušová

V dohrávanom zápase októbrového 6. kola si Trnava zgustla na martinskom Béčku 8:2.

15. kolo | Nedeľa 20.11.2016, 17:00 | Zimný štadión Trnava

HK Gladiators Trnava - Martin "B"

8:2

4:1, 1:1, 3:0

Góly: 1. Schmidt (Jurák, Okoličány), 5. Glemba (Beták, Schmidt), 8. Hrbáčik (Glemba, Mrázik), 15. Mrava (Ševčík, Roth), 40. Kratochvíla (Brzák, Lukačovič), 43. Brzák (Lukačovič, Roth), 44. Ševčík (Mrázik, Kamenický), 57. Jurák (Okoličány, Schmidt) - 19. Rešetár (Jendroľ), 38. Uhrík (Rudzan, Mendel).

Strely na bránu: 50:23 (18:6, 15:6, 17:11).
Vylúčenia: 3:3. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Rozhodovali: Krist - Jurčiak, Nosek.

Diváci: 167

HK Gladiators Trnava: Fáber – A. Mrázik, Reho, Mihalko, Bohucký, Keleši, Roth – Jurák, D. Schmidt, Okoličány – Beták, Hrbáčik, Glemba – Brzák, Kratochvíla, M. Lukačovič – Mrava, Kamenický, S. Ševčík.

Martin "B": Ch. Pavlas (8.-43. Žingor) – D. Jendroľ, I. Štrbák, Škokor, Mendel, Lednický, Kozák – Mi. Šalka, Uhrík, Rudzan – Brveník, Babka ml. – Čipkala, Barto, Rešetár.

Komentár

Trnava sa pomerne rýchlo dostala do trojgólového vedenia a v závere 15. minúty už to bolo 4:0, čo jej možno skôr uškodilo. Zvoľnila tempo, viac kombinovala a Martin tak nebol pod takým tlakom a dostával sa aj do šancí. Jednu z nich, po peknej akcii Jendroľa, využil Rešetár na zníženie. V druhej tretine Trnava pokračovala v hre na jednu bránu, avšak skôr kombinačne než nátlakovo. Niekoľkokrát pritom prepadla a Martinu sa podarilo znížiť na 4:2. To bol pravý budíček pre Gladiátorov, v závere druhej tretiny odskočili späť na trojgólový rozdiel. V tretej tretine sa hral otvorený hokej na obe strany, ale hosťom už sa nepodarilo nachytať Fábera. Naopak, domáci pridali ešte tri góly a v dohrávke sa tešili z jasnej výhry.

Ohlasy

Jozef Fabian: "Začiatok zápasu nám vyšiel výborne, možno až na škodu sme sa dostali do vedenia 4:0, potom sme prestali hrať. Druhá tretina pokračovala v rovnakom tempe, podceňovali sme tam situácie, ale po upozornení v kabíne som rád, že to chalani zobrali a dohrali to v našej réžii a môžeme byť spokojní s výhrou."