Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Muži porazili Považskú Bystricu (FOTO)

28.10.2016 | Dominika Handzušová

Trnavské obrodenie v efektivite si zlízli Panteri. Počas celého zápasu boli Gladiátori lepším tímom a zaslúžene si pripísali tri body.

17. kolo | Piatok 28.10.2016, 17:00 | Zimný štadión Trnava

HK Gladiators Trnava - HK 95 Považská Bystrica

5:2

2:0, 2:1, 1:1

Góly: 7. Schmidt (Reho, Jurák) v presilovke, 14. Roth (Jurák, Okoličány), 34. Okoličány (Jurák, Poláček) v presilovke, 35. Glemba (Korytko, Mrázik), 48. Mrava (Mrázik, Reho) - 32. Paleček (Hudec), 43. Záborský (Dolinajec).

Strely na bránu: 36:23 (15:5, 13:7, 8:11).
Vylúčenia: 2:4. Presilovky: 2:0. Oslabenia: 0:0.
Rozhodovali: Krist - Frimmel, Beniač.

Diváci: 240

HK Gladiators Trnava: M. Juríček - A. Mrázik, Reho, Poláček, Roth, Mihalko, Vojtas, Keleši - Jurák, D. Schmidt, D. Okoličány - Beták, Korytko, Glemba - Brzák, Hrbáčik, M. Lukačovič - Mrava, Kratochvíla, S. Ševčík - Kamenický.

HK 95 Považská Bystrica: P. Hričina - S. Prášek, Hriňa, Hrehuš, Palovič, Kleinedler - Koleda, Paleček, L. Klíma - M. Dolinajec, Mi. Toman, M. Záborský - Fi. Hudec, D. Trenčan, Švantner.

Komentár

Gladiátori začali útočne, na prvý gól si ale počkali do 7. minúty. Hneď po začiatku presilovky strieľal Reho od modrej a Schmidt puk tečoval do vinkla. V 14. minúte Jurák našiel pred bránou Rotha a ten z prvej zvýšil na 2:0. V druhej tretine hra trochu viazla, Trnava nevyužila dve väčšie šance a na druhej strane potrestal chybu Paleček. Odpoveďou bol ale ďalší presilovkový gól, keď Jurák prihral Okoličánymu medzi kruhy. Už o minútu pridal štvrtý gól taktiež spomedzi kruhov Glemba. Na začiatku tretej tretiny hostia opäť znížili, keď Juríčka prestrelil Záborský. Trnava im ale nedovolila nadýchnuť sa. Trojgólové vedenie jej vrátil švihom Mrava. Domáci mali väčší tlak v pásme, hostia ešte párkrát zahrozili z protiútokov. Skóre sa už ale nemenilo a Gladiátori po druhý raz v sezóne zvládli poraziť Považskú Bystricu.