Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.
14. kolo | Utorok 22.10.2013, 14:30 | Zimný štadión Trnava

HK Gladiators Trnava - HK Havrani Piešťany

14:1

2:0, 5:0, 7:1

Góly: 4. Mrava (Turanský), 13. Katrušák (Ševčík, Keleši), 21. Turanský (Mrava, Juran), 22. Da. Baránek (Grell, Rambala), 25. Koleňák (Ševčík), 33. Vahančík (Koleňák), 38. Katrušák (Ševčík, Poldruhák) v presilovke, 41. Katrušák, 42. Keleši (Poldruhák), 43. Turanský (Mrava, Ševčík), 55. Turanský (Mrava, Žilinský), 57. Koleňák (Ševčík), 59. Ševčík (Katrušák, Keleši), 60. Koleňák (Katrušák, Ševčík) - 51. Stacho (Bednár, Sloboda) v presilovke o dvoch.

Vylúčenia: 6:2 na 2 min, navyše Hutár 10 nešportové správanie, presilovky 1:1, oslabenia 0:0.
Rozhodovali: Stano - Brath, Mĺkvy.
Strely na bránu: 63:22 (18:8, 24:8, 21:6).

Diváci: 65

HK Gladiators Trnava: Ivanovič - M. Hutár, B. Žilinský, Poldruhák, Keleši, Burian, Kormúth, E. Kováč - Mrava, Turanský, Juran - Koleňák, S. Ševčík, Katrušák - Rambala, Da. Baránek, Grell - Vahančík, Dá. Baránek.

HK Havrani Piešťany: Poburíni, Pšenica - P. Šiška, M. Minárik, Benik, Šmátrala, F. Štefánik, D. Sloboda - Čirik, Š. Bednár, Vrábel - Šutovský, Ryšavý, Moravský - Galbavý, Valo, A. Stacho - Kokinda.

Ohlasy

Jozef Fabian: "V prvej tretine sme mali viac z hry, mali sme viacero gólových príležitostí, v mnohých situáciách sme neboli dôrazní, vôbec sme sa nevenovali obranným činnostiam, z 18 striel na súperovu bránu sme využili dve, súperove strely spoľahlivo pokryl náš brankár. Po dôraznom pohovore po prvej tretine sme prišli vymenení a od tejto chvíle by som mal len veľmi málo výčitiek voči výkonu našich hráčov, zlepšili sme obranu, vstrelili päť gólov a skóre po dvoch tretinách bolo viac ako priaznivé. V tretej tretine sme pokračovali v dobrom výkone, nastrieľali sme ďaľších sedem gólov, škoda zbytočných vylúčení, v oslabení o dvoch hráčov sme nepokryli dorážku súpera a brankárovi sme nedopriali čisté konto. V dnešnom stretnutí sme hrali jednu presilovú hru, ktorú sme využili, oslabenie o dvoch hráčov sme neubránili."