Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Gladiátori nestačili na lídra

27.01.2017 | Dominika Handzušová

Trnavčania dokázali so súperom korčuľovať, no puk ich neposlúchal a v zakončení chýbalo šťastie. V zápase napokon muži nedokázali po druhý raz v rade streliť ani jeden gól.

48. kolo | Piatok 27.01.2017, 17:00 | Zimný štadión Trnava

HK Gladiators Trnava - HC Prešov Penguins

0:4

0:0, 0:2, 0:2

Góly: 36. Solomončak (Bylina, Hopkovič), 37. Chalupa (Solomončak, Prokop) v presilovke, 45. Bylina (Solomončak, Hopkovič), 55. Hopkovič (Jokeľ, Abdul) v presilovke.

Strely na bránu: 25:36 (7:7, 9:17, 9:12).
Vylúčenia: 4:3 na 2 min, navyše Valečko 10 nešportové správanie. Presilovky: 0:2. Oslabenia: 0:0.
Rozhodovali: Vojtek - D. Konc ml., Gajdošech.

Diváci: 158

HK Gladiators Trnava: M. Juríček – Mihalko, Reho, A. Mrázik, Roth – Glemba, D. Schmidt, D. Okoličány – Beták, Čunderlík, Szalay – Brzák, Hrbáčik, M. Lukačovič – Mrava, S. Ševčík, Kamenický.

HC Prešov Penguins: L. Gavalier – Obšut, Novický, B. Cvengroš, Valečko, Hopkovič, Šaršok, Madový – M. Kokavec, Prokop, Chalupa – Jokeľ, Šimčák, Abdul – Solomončak, Bylina, Mikolášek – Pulščák.

Komentár

Prvá tretina sa niesla v znamení rýchleho korčuľovania a nepresností v prihrávkach i zakončení. V 3. minúte Čunderlík nastrelil žŕdku a v 9. udržal pred čiarou Jokeľovo zakončenie Juríček. Lepších šancí sme sa dočkali až v druhej tretine. Tú postupom času úplne ovládol Prešov. V 36. otvoril skóre po prečíslení a Bylinovej prihrávke Solomončak. Následne presilovku zúžitkoval na druhý gól Chalupa.

V 45. minúte mohli Gladiátori znížiť, Schmidtovu prihrávku Glembovi na strelu do odkrytého priestoru ale vyblokoval Bylina a práve on následne zakončil protiútok hostí – 3:0. Gavalier napokon udržal čisté konto a hostia ešte upravili Hopkovičom, pre ktorého to bol prvý gól v sezóne.