Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.
21. kolo | Sobota 30.11.2013, 14:00 | Zimný štadión Lučenec

HC Lučenec - HK Gladiators Trnava

3:9

2:0, 0:4, 1:5

Góly: 2. R. Kubiš (Molnár), 6. Gál, 52. Sakalík (Iždinský) - 28. Turanský v presilovke, 31. Mrava (Turanský), 34. Mrava (Turanský, Juran), 36. Hutár (Žilinský, Mrava), 47. Žilinský (Mrava, Turanský), 48. Okoličány (Ševčík, Koleňák), 56. Ševčík (Kopál, Okoličány), 57. Mrava (Hutár, Juran), 58. Mrava (Turanský).

Vylúčenia: 5:1 na 2 min, navyše Mucha TS držanie - Juran TS hákovanie, presilovky: 0:1, oslabenia: 0:0.
Rozhodovali: Fridrich - Stanzel, Meravý.
Strely na bránu: 25:52 (11:17, 9:18, 5:17).

Diváci: 52

HC Lučenec: A. Ševčík - D. Mucha, L. Nemec, Jakub Kubiš, Bálint, M. Nemec - R. Kubiš, R. Hál, Ďurkovič - Sakalík, M. Buda, Iždinský - Molnár, Slatinec - Fedeš, Krško, Pivarči.

HK Gladiators Trnava: Bernát, Ivanovič - B. Žilinský, M. Hutár, Burian, D. Iglovský, Novotná, Linha - Mrava, Turanský, Juran - Koleňák, S. Ševčík, Okoličány - Belko, Rambala, Kopál.

Ohlasy

Jozef Fabian: "Prvá tretina mala pre nás katastrofický scenár, hneď v druhej minúte sme inkasovali po nedôrazne odohranej situácii pred našou bránou, v šiestej minúte sme už prehrávali 2:0 po ľahkej strele. V siedmej minúte mal súper výhodu trestného stieľania, no nevyužil svoju šancu. My sme naše šance nedokázali premeniť na dôležité góly. Zo 17 striel sme nepremenili žiadnu. Do druhej tretiny sme nastúpili so zlepšenou obrannou činnosťou, v priebehu ôsmich minút sme dokázali vstreliť štyri góly a otočili sme stav stretnutia na 2:4. V tretej tretine sme pokračovali v lepšom korčuľovaní, využívali sme ponúknuté príležitosti a po tretine 1:5 sme vyhrali celé stretnutie 3:9."