Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.
22. kolo | Nedeľa 01.12.2013, 14:00 | Zimný štadión Prievidza

MšHK - mládež Prievidza - HK Gladiators Trnava

2:7

1:4, 1:0, 0:3

Góly: 14. Hegli (Sapár, Goga), 21. Krško (Mjartan, Hurtík) - 5. Ševčík (Grell), 8. Ševčík (Grell, Okoličány), 11. Okoličány (Ševčík, Grell), 13. Mrava (Hutár, Turanský), 51. Juran (Mrava, B. Žilinský), 52. Ševčík (Koleňák), 56. Ševčík (Burian, Grell).

Vylúčenia: 7:5 na 2 min, navyše B. Žilinský TS držanie. Presilovky: 0:0, oslabenia: 0:0.
Rozhodovali: Štefik - Mráz, Frimmel.
Strely na bránu: 28:37 (10:16, 7:12, 11:9).

Diváci: 47

MšHK - mládež Prievidza: Cabaník, Páleš - Balík, J. Danko, Uhrovčík, Doletina, T. Goga, Domin - Hurtík, Krško, Mjartan - Sapár, Hegli, Révész - Pršo, Beniak, Uhliar - Fabian, A. Jaško, Macháč.

HK Gladiators Trnava: Ivanovič - B. Žilinský, M. Hutár, Koleňák, Burian, Linha, D. Iglovský - Mrava, Turanský, Juran - Grell, S. Ševčík, Okoličány - Olah, Da. Baránek, Rambala - A. Žilinský, Novotná, Dá. Baránek.

Ohlasy

Jozef Fabian: "Prvú tretinu sme začali dobre, korčuľovali sme, plnili sme si obranné činnosti, v útoku sme sa za osem minút presadili štyrikrát a vyzeralo to na jasný priebeh. No v 13. minúte sme zbytočne inkasovali po viacerých chybách v obrannom pásme. Do druhej časti sme chceli ísť znovu so zabezpečenou obranou a dobrým korčuľovaním, no opak bol pravdou. Vo všetkých činnostiach sme poľavili, tretinu sme prehrali 0:1. Takýto prístup by nás s kvalitnejším súperom stál určite víťazstvo. V tretej tretine sme výsledok upravili na konečných 2:7. Spokojní môžeme byť s tromi bodmi. V stretnutí sme ubránili všetky oslabenia, no nevyužili sme ani jednu presilovú hru, čo bol obraz nášho prístupu k stretnutiu."