Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

HK Gladiators Trnava - HC'05 Banská Bystrica

6:3

3:0,0:1,3:2

Góly Trnavy:       2´ Valo (Patassy),

15´ Gabriel (Ružek, Pejkovič),

16´ Patassy (Hupko),

47´ Valo (Frídel),

50´ Juríček (Krištofík, Hupko),

60´ Kúty (Ružek)

HK Gladiators Trnava: Opatovský - Foltýn, Pejkovič, Utkin, Frídel, Keprt, Fintor - Krištofík, Hupko, Juríček - Samuhel, Valo, Patassy, - Kúty, Gabriel, Ružek - Císar

HC'05 Banská Bystrica:

Ohlasy

Vyšiel nám vstup do zápasu.  Som rád, že sme využili domáce prostredie a aktívnou hrou sme sa dostali do trojgólového vedenia. Aj v druhej tretine sme si vypracovali dobré gólové šance, ale pretlačiť puk do bránky sa nám nepodarilo. Zato súper znížil z presilovej hry na 1 : 3. V tretej tretine nastala gólová prestrelka, ale stále sme to boli my, čo sme udržovali potrebný náskok na udržanie zaslúženého víťazstva, z ktorého sa tešíme. R. Macko