Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.
17. kolo | Sobota 28.10.2017, 14:00

HK Gladiators Trnava - HK Skalica

5:2

1:0, 2:1,1:1

Góly: 19:52 Litavec (Král, Melicherčík), 25:38 Repka (Lebedkin), 32:59 Lebedkin (Čech), 47:40 Lebedkin (Révész), 50:23 Lebedkin (Chmelár)

HK Gladiators Trnava: Michálek (Krokvica) Repka, Hucko - Čech,Lebedkin, Révész Mišurda, Sliva - Sandtner, Chmelár, Adamčík Solník, Kliment - Král, Melicherčík, Zubek Roháček - Okoličány, Schäffer, Litavec

HK Skalica:

Ohlasy

V závěru první třetiny jsme vstřelili branku do šatny a následně se nám podařilo využít v druhé třetině přesilová hra. Přestože se soupeři podařilo snížit po našich chybách, opět jsme odskočili soupeři o dvě branky a utkání dovedli do vítězného konce. Jsem rád, že jsme porazili silnou Skalicu a vrátili jsme jim porážku. R. Straka