Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

31. Pristach (Živčák), 57. Ružek (Gabriel, Moncman), 60. Ružek (Figľuš, Kulacs)

HK Gladiators Trnava: Iglovský,Fintor, Kulacs, Kintler, Vitek, Gabriel, Ružek, Moncman -Tomašovič, Živčák, Pristach - Štetiarová, Jurkas, Tomanička

ŠHK KŠK Bratislava:

Ohlasy

Súper bol celý zápas aktívny, snažil sa korčuľovať a v osobných súbojoch bol odvážnejší, čo mu v 53. minúte prinieslo vedenie 3:1. Zdalo sa, že HOBA si dnes zoberie z Trnavy všetky body, ale s tým nesúhlasili naši chlapci a tri minúty pred koncom skorigovali na 2:3. V poslednej minúte sme odvolali brankára a zaslúžene sme vyrovnali. Potvrdilo sa, že treba bojovať za každého stavu a do poslednej sekundy, čo sa dnes vyplatilo.