Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

31. Frídel (Císar, Gabriel), 33. Valo (Patassy), 40. Valo (Patassy), 50. Juríček (Foltýn)

HC Slovan Bratislava:

HK Gladiators Trnava: Opatovský - Foltýn, Pejkovič, Utkin, Hupko, Frídel, Keprt - Kúty, Krištofík, Juríček - Samuhel, Valo, Patassy - Císar, Gabriel, Ružek

Ohlasy

Obdobne ako s Trenčínom sme začali ustráchane, z čoho pramenili góly v našej sieti. Po prvej tretine sme si povedali, že nemáme čo stratiť a začneme hrať. Prehrávali sme už 3:0. V prípade, že by sme inkasovali štvrtý, si myslím, že by bolo po zápase, ale chalani zabojovali a v druhej tretine vyrovnali na 3:3. V tretej tretine sa obraz hry zmenil a boli sme to my, čo sme sa dostávali do šancí a určovali tempo hry. Dali sme štvrtý gól a pokojne sme mohli pridať aj piaty, ale dnes nám asi nebolo súdené vyhrať, lebo Slovanu sa podarilo vyrovnať z Power Play 9 sekúnd pred koncom. Je to na škodu, že sme nedokázali tento stav udržať, mohli sme mať o bodík do tabuľky viac.