Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

42. Samuhel, 57. Valo (Patassy)

HK Spišská Nová Ves:

HK Gladiators Trnava: Opatovský - Hupko, Utkin, Foltýn, Pejkovič, Frídel, Fintor, Keprt - Kúty, Krištofík, Juríček - Samuhel, Valo, Patassy - Ružek, Kalnický, Císar

Ohlasy

Dlhá cesta, ale aj nekoncetrácia sa odrazila na zlom vstupe do zápasu. Chalani zo Spišskej začali hneď od úvodu aktívne, hlavne korčuľovali, čo nám chýbalo a z toho aj pramenili chyby, za čo sme pykali. Druhá bezgólová tretina už bola z našej strany lepšia, hlavne v pohybe a nasadení. V tretej tretine sme vyrovnali tri minúty pred koncom na 2:2 a verili, že zo Spišskej si odvezieme aspoň bod. V závere zápasu sme však urobili hrubú chybu, z čoho pramenil faul a v hre v oslabení sme inkasovali v poslednej minúte tretí gól. V závere sme sa ešte pokúšali o Power Play, aj sme si vypracovali tlak, aj príležitosti na zakončenie, ale už ani do prázdnej bránky sa nám gól na vyrovnanie streliť nepodarilo.