Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

17. Moncman (Živčák, Štetiarová), 30. Moncman (Živčák), 37. Moncman (Živčák), 56. Šoltés (Moncman)

ŠHK KŠK Bratislava:

HK Gladiators Trnava: Iglovský - Fintor, Figľuš - Kintler, Vitek - Šoltés, Živčák, Moncman - Tomašovič, Štetiarová, Jurkas - Kulacs

Ohlasy

Prvý zápas v novom roku sme začali veľmi zodpovedne a postupne sme sa dostávali do vedenia. Do tretej tretiny sme nastupovali za stavu 3:0 pre Trnavu a zdalo sa všetko rozhodnuté. Súper sa však nechcel vzdať a postupne stav znižoval až na rozdiel jedného gólu. Zápas bol až do poslednej minúty napínavý. Nakoniec odišli šťastnejší trnavskí chlapci.