Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

HK Gladiators Trnava - HK 95 Považská Bystrica

4:5

3:1, 0:2, 1:1, 0:0

Ohlasy

Trnavčania začali aktívne a svojim dobrým pohybom napádali súpera, za čo sa zaslúžene dostali do vedenia, a tak sa skončila prvá tretina 3: 1 v prospech domácich. V druhej tretine sa hra vyrovnala a kde zase hostia ukázali že tu nechcú len tak prehrať a ešte zabojovať o výsledok za čo boli odmenení dvomi gólmi a tak stav po dvoch tretinách bol 3:3. Začiatok tretej vyšiel lepšie hosťom, keď hneď po buly ušiel hosťujúci hráč a strelil štvrtý gól P. Bystrice. Z nasledujúceho striedania Trnava vyrovnala. Do konca tretiny sa hral svižný hokej na oboch stranách, ale gól už nepadol. V predĺžení mali na vrch chalani  z Trnavy, ale svoje gólové šance nevyužili. Na trestné strieľania zase boli lepši Považania,a tak si vezú z Trnavy 2 body.  Trnava vyhrala síce na strely 37 : 27, ale to na víťazstvo nestačilo. Takisto ich môžu mrzieť nepremenené 3 samostatné nájazdy. U hráčov z Považskej bolo vidieť väčšiu skúsenosť hlavne v presilových hrách, z ktorých vyťažili dva góly.