Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.
17. kolo | Sobota 01.11.2014, 14:00 | Zimný štadión Považská Bystrica

HK 95 Považská Bystrica - HK Gladiators Trnava

2:5

1:2, 1:1, 0:2

Góly: 12. Štěpán (Pastorák), 26. Bednár (Štěpán) - 6. Gorbačov (Rambala) v oslabení, 17. Kormúth (Klenko) v presilovke, 30. Gorbačov (Horváth), 41. Dáv. Baránek (Dan. Baránek, Grell) v presilovke, 55. Gorbačov (Burian).

Strely na bránu: 26:27 (7:14, 6:8, 13:5).
Vylúčenia: 6:9 na 2 min, navyše Bednár 10 nešportové správanie, presilovky: 0:2, oslabenia: 0:1.
Rozhodovali: Drblík, Makúch.

Diváci: 69

HK 95 Považská Bystrica: Šramčík - Bočko, Kňažko, Knésl, B. Ligas, Nahálka, Pastorák, Saboš, Šága - L. Bednár, Faciník, Kalaš, Mako, Ondrásky, Širo, Štěpán, Ma. Turan.

HK Gladiators Trnava: P. Bernát - B. Žilinský, D. Iglovský, Kormúth, B. Húževka, Burian, Lomonosov, I. Horanský, Šanko - Dáv. Baránek, Dan. Baránek, Grell - Gorbačov, F. Klenko, Rambala - Olah, A. Horváth, Moravčík - Adamec, A. Žilinský.

Ohlasy

Jozef Fabian: "Do zápasu sme vstúpili dobre, vytvárali sme si gólové príležitosti, hneď v šiestej minúte sme využili zaváhanie súpera a vo vlastnom oslabení sme sa ujali vedenia. V 12. min sme inkasovali sporný gól, čo nás trochu rozhodilo, no napriek tomu sme pokračovali v aktivite, len nás brzdili zbytočné vylúčenia. Do konca tretiny sme ešte využili presilovú hru. V druhej časti tempo upadlo, znovu sme inkasovali zbytočný gól, kedy sme viackrát mali čistý puk na hokejke. Koniec tretiny sme znovu využili a strelili gól do šatne. Na začiatku tretej časti sme využili ďalšiu presilovú hru a zvýšili na 4:2. Tretinu sme dohrali s prehľadom, vstrelili sme ešte poisťovací gól a získali ďalšie dôležité tri body."