Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.
26. kolo | Nedeľa 30.11.2014, 13:30 | Zimný štadión Púchov

MŠK Púchov - HK Gladiators Trnava

3:6

1:2, 2:3, 0:1

Góly: 10. Luhový (Košut), 25. Nezník (Margorín, Gálik), 27. Chudý - 8. Grell (Mrava), 12. Okoličány (Mrava), 30. Hutár (Mrava, Okoličány) v presilovke o dvoch, 35. Hutár (Mrava, Okoličány) v presilovke, 39. Dáv. Baránek (Dan. Baránek), 47. Okoličány (Grell, Mrava).

Vylúčenia: 5:3, presilovky: 0:2, oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 25:41 (8:11, 12:15, 5:15).
Rozhodovali: Drblík - Makúch, Rehák.

Diváci: 74

MŠK Púchov: Žondor (47. T. Hrušík) - Schvandtner, Weissabel, Margorín, Vardžák, Jurga, F. Kollárik - M. Luhový, Košut, Kubinec - N. Gálik, Chudý, Nezník - Dobroň, Kozáčik, Gabčo.

HK Gladiators Trnava: M. Ševčík (27. P. Bernát) - D. Iglovský, M. Hutár, B. Húževka, Burian, Kormúth, Šanko - Opravil, Mrava, D. Okoličány - Dáv. Baránek, Dan. Baránek, Grell - F. Klenko, A. Horváth, Moravčík - Olah, Adamec, A. Žilinský.

Ohlasy

Jozef Fabian: "Do zápasu sme vstúpili dobre, boli sme aktívni, pribrzdili nás dve prísne vylúčenia a oslabenie o dvoch hráčov, no ubránili sme ich. Po peknej akcii sme sa dostali do vedenia. Súper vyrovnal po ľahkej strele, ktorá prešla do brány. My sme si ďalej vytvárali šance a znovu sme sa po peknej kombinácii dostali do vedenia. V druhej tretine sa šance striedali na oboch stranách, súper dokázal otočiť dvoma lacnými gólmi. Po výmene brankára sme svoju dvojnásobnú presilovú hru na rozdiel od súpera využili. Z ďalšej presilovej hry sme otočili na 4:3 a do konca druhej tretiny sme svoje vedenie zvýšili po prudkej strele. Do tretej tretiny sme išli s defenzívnymi úlohami, podarilo sa nám eliminovať súpera, pridali sme ešte jednu poistku a stretnutie sa v kľude dohralo."