Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Rodičom prípravkárov HK Trnava

V nasledujúcich riadkoch si môžete prečítať, ako postupovať, aby sa z vašej dcéry alebo syna stal hokejový Gladiátor.

Pre koho je prípravka?

Prípravka je určená pre chlapcov a dievčatá od 4 rokov. Rodičia, nebojte sa priviesť svoje deti k nám. Nevadí, ak nevedia korčuľovať. Pod vedením profesionálnych hokejových a krasokorčuliarskych trénerov ich základy korčuľovania naučíme. Deti získajú mnoho nových kamarátov a veľa pekných zážitkov.

Ako svoje dieťa prihlásiť na hokej? 

Tréningy prebiehajú podľa rozpisov, ktoré sú uverejnené na nástenke vo vestibule zimného štadióna alebo na našej webstránke, prípadne zavolajte trénerom prípravky.
 
Mgr. Jozef Klokner: 0903 524 125 / klokner@hktrnava.com
Mgr. Martin Petrík: 0905 355 051 / petrik@hktrnava.com

Ako začať? 

Dohodnite si s vybraným trénerom stretnutie (cca 45 - 30 minút pred tréningom) z dôvodu zapožičania hokejového výstroja. Nadiktujte údaje o vašom dieťati (celé meno, dátum narodenia, bydlisko a ročník školskej dochádzky) trénerovi. Ďalej mu poskytnite vaše kontaktné údaje (tel. číslo a mail).

Organizácia tréningu

Pokiaľ sa vám podarilo absolvovať predchádzajúci proces, sledujte rozpis ľadu; vyberte jeden z tréningov označených 0+1+2 a dostavte sa do určenej šatne cca 30 minút pred tréningom. Pokiaľ máte na úvod problémy s obliekaním výstroja, kontaktujte trénera, ochotne vám pomôže. Tréning trvá cca hodinu. Každá skupinka detí má svojho trénera, ktorý sa im na ľade venuje po celý čas. Vaše dieťa by malo mať so sebou na tréningu vždy fľašu s vodou/čajom (pitný režim). Je tiež potrebná intenzívna komunikácia tréner - rodič.

DÔLEŽITÉ!

Žiaden z našich trénerov nepredpokladá, že do prípravky nastúpi perfektný korčuliar. Hokejová prípravka slúži práve na to, aby deti zvládli prvé kroky na ľade a postupne sa zlepšovali a naučili sa korčuliarskemu umeniu.

Nakoniec to najdôležitejšie

Účasť nových detí na tréningu prípravky je počas prvých troch mesiacov zdarma.
Ročný príspevok platený mesačne (okrem mesiacov apríl a júl) je 10 x 30 €, vždy do 20. dňa v danom mesiaci.

Deti na hokej pozýva Tobias Bachratý, Matúš Trokan, Ondrej Kušnier, Lukáš Haas.

Vážení rodičia,
pokiaľ máte záujem, aby váš syn alebo vaša dcéra trénovali v našom klube, kontaktujte našich trénerov.
Mgr. Jozef Klokner: 0903 524 125  klokner@hktrnava.com
Mgr. Martin Petrík: 0905 355 051  / petrik@hktrnava.com 

Alebo vyplňte priložený formulár. Ozveme sa vám s podrobnými informáciami.
Ďakujeme, vedenie klubu a tréneri HK Trnava
----------
Formulár

chlapec dievča
základná materská

----------------
Zákonný zástupca dáva súhlas na spracovanie osobných údajov poskytnutých v prihláške pre vnútorne potreby HK Trnava. HK Trnava sa zaväzuje použiť poskytnuté osobné údaje len pre svoju vnútornú potrebu. Osobné údaje búdú uložené a spracované v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Aktuálne články
 
HK Gladiators Trnava RSS